7.1. subota
Dječji izlet
Oštrc
Vodič: Željko Radovanić / Gordana Miklec

Plan izleta

8.1. nedjelja
Žumberak
Vodič: Gabi Gabelica

Plan izleta

14.1. subota
Samoborsko gorje
Vodič: Gabi Gabelica

Plan izleta

21.1. subota
Medvednica zapadni dio
Vodič: Tomislav Bezak

Plan izleta

28.1. subota
Medvednica istočni dio:
Vidovec – Gorščica – Lipa
Vodič: Filip Starčević

Plan izleta

4.2. subota
Dječji izlet
Moslavačka Gora
Vodič: Anto Mikulić

Plan izleta

4.2. subota
Grižane : Staza kamenih stupi u spomen na Nikolu Kezelea
Vodič: Goran Žorić

Plan izleta

11. – 12.2. subota – nedjelja
Bojinac (staze 504 i 503)
Vodič: Dražen Kovačević

Plan izleta

18.2. subota
Krk : Obzova

Vodič: Igor Gotal-Lukša

Plan izleta

26.2. nedjelja
Ivanščica – obilazak starih gradina

Vodič: Gabi Gabelica

U pripremi

4.3. subota
Dječji izlet
Sveta Gera (Sekulići)
Vodič: Željko Radovanić / Gordana Miklec

U pripremi

4.3. subota
Plomin – Sisol – Brseč
Vodič:    Damir Kržak/Filip Starčević

U pripremi

11. – 12.3. subota – nedjelja
Slovenija 
Logarska dolina
Vodič: Daniel Bara/Ivana Bara

U pripremi

18.3. subota
Zagradski vrh
Vodič: Filip Starčević/Damir Kržak

U pripremi

19.3. nedjelja
Vale di tono Raša kamp Tunarica
Vodič: Ivana Bara

U pripremi

25. – 26.3. subota -nedjelja
Otok Pag
Vodič: Gabi Gabelica

U pripremi

1.4. subota
Dječji izlet
Učka
Vodič: Filip Starčević

U pripremi

1.4. subota
Petrova Gora
Vodič: Ferdinand Mikulić

U pripremi

16.4. nedjelja
Kanjon Stančevac
Vodič: Dantea Krnčević Šarac

U pripremi

22. – 23.4. subota – nedjelja
Rab
Vodič: Damir Kržak / Silvestar Bajzec

U pripremi

29.4. subota
Slovenija
Velika planina
Vodič: Nikolina Starčević

U pripremi

29.4. – 1.5.subota – ponedjeljak
Brač
Vodič: Daniel Bara

U pripremi

6.5. subota
Lička Plješivica : Ozeblin
Vodič: Aleksandra Ljuba

U pripremi

13.5. subota
Kanjon Vrženice (Krk)
Vodič: Marko Malešević

U pripremi

21.5. nedjelja
Poštak – u spomen na Elvisa
Vodič: Ferdinand Mikulić

U pripremi

27. – 28.5. subota – nedjelja
Bojinac (staze 504 i 503)
Vodič: Željko Radovanić/ Gordana Miklec

U pripremi

28.5. nedjelja
Staze oko Vodnjana
Vodič: Daniel Bara

U pripremi

3. – 4. 6. subota – nedjelja
Dječji izlet
Fruška gora, Kopački rit
Vodič: Petra Krstičević

U pripremi

3.6. subota
Snježnik
Vodič: Tomislav Bezak

U pripremi

8. – 11.6. četvrtak – nedjelja
Mljet
Vodič: Krešimir Gracin

U pripremi

10.6. subota
Koranski planinarski put
Vodič: Goran Žorić

U pripremi

17.6. subota
Visočica (Velebit)
Vodič: Alojz Zetović

U pripremi

22. – 25.6.  četvrtak – nedjelja
Austrija
Vodič: Damir Kržak

U pripremi

30.6.. – 2.7.  petak – nedjelja
Dječji izlet
Vlašić
Vodič: Anto Mikulić

U pripremi

1.7. subota
Vrhovi oko PD Zavižana
Vodič: Ferdinand Mikulić

U pripremi

2.7. nedjelja
Slovenija
Triglavska jezera
Vodič: Ivana Bara

U pripremi

8. – 9.7. subota – nedjelja
Čvrsnica : Hajdučka vrata
Vodič: Mara Ćavarušić 

U pripremi

15.7. subota
Slovenija
Ljubelj Zelenica Vrtača
Vodič:  Igor Gotal-Lukša

U pripremi

16.7. nedjelja
Kanjon Krupe
Vodič:  Zoran Filipović

U pripremi

29.7. subota
Ivanščica iz Lobora
Vodič:  Tomislav Bezak

U pripremi

1. – 31.8. Godišnji odmori

2. – 3.9. subota – nedjelja
Imotska jezera
Vodič: Ferdinand Mikulić

U pripremi

2. – 3.9. subota – nedjelja
Pakleno
Vodič: Dražen Kovačević

Plan izleta

9. – 10.9. subota – nedjelja
Tulove grede / Benkovački sajam
Vodič: Marko Malešević

U pripremi

16. – 17.9. subota – nedjelja
Vrhovi oko Šibenika
Vodič: Krešimir Gracin

U pripremi

16. – 17.9. subota – nedjelja
Dječji izlet
Lošinj
Vodič: Anto Mikulić

U pripremi

23.9. subota 
Južni Velebit
Vodič: Aleksandra Ljuba

U pripremi

30.9. – 1.10. subota  – nedjelja
Biokovo 
Vodič: Ferdinand Mikulić

U pripremi

7.10. subota
Dječji izlet
Korenski vrh (Kutarevo)
Vodič: Petra Krstičević

U pripremi

7.10. subota
Gorski kotar : Bitorajske stijene
Vodič: Damir Kržak/Filip Starčević

U pripremi

14.10. subota
Psunj
Vodič: Dantea Krnčević Šarac

U pripremi

15.10. nedjelja
Sveto brdo
Vodiči: Silvestar Bajzec

U pripremi

21.10. subota
Varaždinski planinarski put
Vodič: Goran Žorić

U pripremi

28. – 29.10. subota –  nedjelja
Bojinac (staze 503 i 504)
Vodič:Željko Radovanić/Gordana Miklec

U pripremi

2. – 5.11. četvrtak – nedjelja
Korčula Marmontov put i Pelješac Sv. Ilija
Vodič: Gabi Gabelica 

U pripremi

4.11. subota
Dječji izlet
Sopotnjak
Vodič: Filip Starčević

U pripremi

11.11. subota
Zrinska gora (Dikavac)
Vodič: Dražen Kovačević

U pripremi

18. – 19.11. subota – nedjelja
Dinara: Mali Maglaj
Vodič: Krešimir Gracin

U pripremi

25.11. subota
Staze oko Buzeta
Vodič: Ivana Bara

U pripremi

2.12. subota
Dječji izlet
Petrova Gora
Vodič: Petra Krstičević

U pripremi

2.12. subota
Moslovačka gora
Vodič: Ferdinand Mikulić

U pripremi

9. – 10.12. subota – nedjelja
Cres – vrh Sis i Gorice, Staza labirintha Beli
Vodič: Gabi Gabelica 

U pripremi

16. – 17.12. subota – nedjelja
Zavižan zimski uspon
Vodič: Dražen Kovačević

U pripremi

16. – 17.12. subota – nedjelja
Bojinac (staze 503 i 504)
Vodič: Željko Radovanić/Gordana Miklec

U pripremi