3.1. nedjelja
Medvednica: Lagvić – Medvedgrad – PD Grafičar – Kraljičin Zdenac – Lagvić
Vodič:  Goran Žorić

Plan izleta

10.1. nedjelja
Samoborsko gorje: Rude – Plešivica – Oštrc
Vodič:  Mario Zaradić

Plan izleta

17.1. nedjelja
Stubičke Toplice – Sljeme – Zagreb
Vodič:  Goran Žorić

Plan izleta

24.1. nedjelja
Medvednica:  Ponikve – Kameni svati – Glavica
Vodič:  Krešimir Gracin

Plan izleta

31.1. nedjelja
Ivanščica
Vodič:  Gabi Gabelica

Plan izleta

13.2. subota
Velebit: Baške Oštarije
Vodič:  Krešimir Gracin

Plan izleta

14.2. nedjelja
Grižane: Staza kamenih stupi  – zaleđe Crikvenice 
(u spomen na vodiča pok. Nikolu Kezelea)
Vodič:  Goran Žorić

Plan izleta

21.2. nedjelja
Noršićka Plešivica
Vodič:  Ivana Bara

Plan izleta

27.2. subota
Psunj:  Brezovo polje
Vodič:  Mario Zaradić

Plan izleta

28.2. nedjelja
Staza kuša i krša – Ljubavna cestica
Vodič:  Zoran Šunjić

Plan izleta

6.3. subota
MEDVEDNICA: Šestine-Sljeme, staza 52 „HPD“>
Vodič:   Zoran Filipović

Plan Izleta

7.3. nedjelja
Hrastovička gora
Vodič:   Dražen Kovačević

Plan Izleta

13.3. nedjelja
Ćićarija:  Veliki Planik
Vodič:   Aleksandra Ljuba

Plan izleta

21.3. nedjelja
Medvednica: Gornje Vrapče – slap Sopot – Gornje Vrapče 
Vodič:   Zoran Filipović

Plan izleta

27. –  28.3.  subota – nedjelja
NP Paklenica OPŠ
Vodič:  Zoran Filipović / Daniel Bara

Samo za OPŠ

28.3. nedjelja
Sveta Gera
Vodič: Gabi Gabelica

 
Plan izleta

3.4. subota
7 slapova Mirne
Vodič: Zoran Šunjić

Plan izleta

4.4. nedjelja
Uskrs

10.4. subota
Krk
Vodič: Gabi Gabelica

Plan izleta

11.4. nedjelja
OPŠ 8G Medvednica
Vodič: Zoran Filipović

Samo za OPŠ

17.4. subota
Srednji Velebit:
Visibaba – Prikinuto brdo – Budakovo brdo – Bačić kuk – Došen Dabar 17. 4. 2021.
Vodič: Dražen Kovačević

Plan izleta

18.4. nedjelja
OPŠ 8G Japetić
Vodič: Ivana Bara

Samo za OPŠ

24.4. subota
Petrova gora 
Planinarska obilaznica
Vodič: Goran Žorić

Plan izleta

25.4. nedjelja
OPŠ 8G Ivanščica
Vodič: Dražen Kovačević

Samo za OPŠ

1.5. subota
Međunarodni praznik rada

2.5. nedjelja
Kanjon Slapnice
Vodič:Gabi Gabelice

Plan izleta

8.5.  subota
Papuk
Vodič: Mario Zaradić

Plan izleta

8. – 9. 5. subota – nedjelja
OPŠ 8G Papuk
Vodič: Mario Zaradić:  

Samo za OPŠ

15.5. subota
Poštak
Vodič: Krešimir Gracin

Plan izleta

16.5. nedjelja
OPŠ 8G Skrad
Vodič: Dejan Čabrajić

Samo za OPŠ

22.5. subota
Pag – Life on Mars
Vodič: Zoran Šujnić / Gabi Gabelica

Plan izleta

23.5. nedjelja
OPŠ 8G Klek
Vodič: Aleksandra Ljuba

Samo za OPŠ

29.5. subota
Crnopac
Vodič: Ivana Bara

Plan izleta

30.5. nedjelja
OPŠ 8G Premužićeva staza
Vodič: Goran Žorić

Samo za OPŠ

3.6. četvrtak  “Tijelovo”
Kalnik
Vodič: Zoran Šunjić

Plan izleta

5.6. subota 
OPŠ 8G ispit, Medvednica
Vodič: Zoran Filipović

Samo za OPŠ

6.6. nedjelja
Bjelolasica
Vodič: Aleksandra Ljuba

Otkazano

12 . – 13.6. subota – nedjelja
OPŠ 8G dodjela diploma, Paklenica
Vodič: Daniel Bara

Samo za OPŠ

19. – 22.6.  subota – utorak
Biokovo
Vodič:

Otkazano

26. – 27.6.  subota – nedjelja
Ugljan, Pašman, Zir
Vodič: Krešimir Gracin

Plan izleta

4.7. nedjelja
Izvor Kupe
Vodič: Zoran Filipović

Plan izleta

11.7.  nedjelja
Samoborsko gorje
Vodič: Dino Dugandžija

Plan izleta

17. –  18.7.
subota – nedjelja
Samarske stijene
Vodič: Zoran Šunjić

Odgođeno

25.7. nedjelja
Risnjak
Vodič: Daniel  Bara

Plan izleta

1. – 31.8. Godišnji odmori

11.9. subota
Kanjon Krupe
Vodič: Zoran Filipović

U pripremi

18.9. subota
OPŠ 9G Medvednica
Vodič:  Zoran Filipović

Samo za OPŠ

18. – 19.9. subota – nedjelja
Pakleno, Hahlić
Vodič: Dražen Kovačević

U pripremi

25.9. subota
Premužićeva staza (Zavižan – Alan)
Vodič: Goran Žorić

U pripremi

26 .9. nedjelja
OPŠ 9G Japetić
Vodič:  Željko Radovanić

Samo za OPŠ

2.10. subota
Ćićarija – Žbevnica
Vodič: Ivana Bara

U pripremi

3.10. nedjelja
OPŠ 0G Ivanščica
Vodič: Dražen Kovačević

Samo za OPŠ

9. – 10. subota – nedjelja
OPŠ 9G Papuk
Vodič: Zoran Filipović

Samo za OPŠ

10.10. nedjelja
Gorski kotar: Tuhobić
Vodič: Dejan Čabrajić

U pripremi

16.10 subota
Gorski kotar: Kanjon Kamačnik
Vodič: Zoran Šunjić

U prirpemi

17.10 nedjelja
OPŠ 9G Skrad
Vodič: Ivana Bara

Samo za OPŠ

23. –  24.10. subota – nedjelja
Dalmacija: Kozjak
Vodič: Krešimir Gracin

U pripremi

24.10. nedjelja
OPŠ 9G Klek
Vodič: Dražen Kovačević

Samo za OPŠ

30. – 31.10. subota – nedjelja
slobodan vikend

7.11. nedjelja
Gorski kotar: Burni Bitoraj
Vodič: Dejan Čabrajić

U pripremi

07.11. nedjelja
OPŠ 9G Premužićeva staza
Vodič: Goran Žorić

Samo za OPŠ

13.11. subota 
OPŠ 9G ispit, Medvednica
Vodič: Zoran Filipović

Samo za OPŠ

14.11. nedjelja
Hrvatsko zagorje
Vodič: Ferdinand Mikulić

U pripremi

18. – 21.11. četvrtak – nedjelja
Dubrovačko područje
Vodič: Krešimir Gracin

U pripremi

20. – 21.11. subota – nedjelja
OPŠ 9G Paklenica
Vodič:  Daniel Bara

Samo za OPŠ

27. – 28.11. subota  – nedjelja
Medvednica M1 (transverzala) u spomen na Elvisa
Vodič: Goran Žorić

U pripremi

4.12. subota
Samoborsko gorje
Vodič – Ivana Bara

U pripremi

11.12. Subota
Žumberak: Sveta Gera
Vodič: Željko Radovanić

U pripremi

18.12. subota
Slavonija: Požeška gora
Vodič: Mario Zaradić

U pripremi

25. – 26.12.
subota – nedjelja
slobodan vikend