3.1. nedjelja
Medvednica: Lagvić – Medvedgrad – PD Grafičar – Kraljičin Zdenac – Lagvić
Vodič:  Goran Žorić

Plan izleta

10.1. nedjelja
Samoborsko gorje: Rude – Plešivica – Oštrc
Vodič:  Mario Zaradić

Plan izleta

17.1. nedjelja
Stubičke Toplice – Sljeme – Zagreb
Vodič:  Goran Žorić

Plan izleta

24.1. nedjelja
Medvednica:  Ponikve – Kameni svati – Glavica
Vodič:  Krešimir Gracin

Plan izleta

31.1. nedjelja
Ivanščica
Vodič:  Gabi Gabelica

Plan izleta

13.2. subota
Velebit: Baške Oštarije
Vodič:  Krešimir Gracin

Plan izleta

14.2. nedjelja
Grižane: Staza kamenih stupi  – zaleđe Crikvenice 
(u spomen na vodiča pok. Nikolu Kezelea)
Vodič:  Goran Žorić

Plan izleta

21.2. nedjelja
Noršićka Plešivica
Vodič:  Ivana Bara

Plan izleta

27.2. subota
Psunj:  Brezovo polje
Vodič:  Mario Zaradić

Plan izleta

28.2. nedjelja
Staza kuša i krša – Ljubavna cestica
Vodič:  Zoran Šunjić

Plan izleta

6.3. subota
MEDVEDNICA: Šestine-Sljeme, staza 52 „HPD“>
Vodič:   Zoran Filipović

Plan Izleta

7.3. nedjelja
Hrastovička gora
Vodič:   Dražen Kovačević

Plan Izleta

13.3. nedjelja
Ćićarija:  Veliki Planik
Vodič:   Aleksandra Ljuba

Plan izleta

21.3. nedjelja
Medvednica: Gornje Vrapče – slap Sopot – Gornje Vrapče 
Vodič:   Zoran Filipović

Plan izleta

27. –  28.3.  subota – nedjelja
NP Paklenica OPŠ
Vodič:  Zoran Filipović / Daniel Bara

Samo za OPŠ 7G

28.3. nedjelja
Sveta Gera
Vodič: Gabi Gabelica

 
Plan izleta

3.4. subota
7 slapova Mirne
Vodič: Zoran Šunjić

Plan izleta

4.4. nedjelja
Uskrs

10.4. subota
Krk
Vodič: Gabi Gabelica

Plan izleta

11.4. nedjelja
OPŠ 8G Medvednica
Vodič: Zoran Filipović

Samo za OPŠ

17.4. subota
Srednji Velebit: Visibaba – Prikinuto brdo – Budakovo brdo – Bačić kuk – Došen Dabar 17. 4. 2021.
Vodič: Dražen Kovačević

Plan izleta

18.4. nedjelja
OPŠ 8G Japetić
Vodič: Ivana Bara

Samo za OPŠ

24.4. subota
Petrova gora HPO
Vodič: Goran Žorić

Plan izleta

25.4. nedjelja
OPŠ 8G Ivanščica
Vodič: Dražen Kovačević

Samo za OPŠ

1.5. subota
Međunarodni praznik rada

2.5. nedjelja
Kanjon Slapnice
Vodič:Gabi Gabelice

 
U pripremi

8.5.  subota
Papuk
Vodič: Mario Zaradić

U pripremi

8. – 9. 5. subota – nedjelja
OPŠ 8G Papuk
Vodič: Mario Zaradić:  

Samo za OPŠ

15.5. subota
Poštak
Vodič: Krešimir Gracin

U pripremi

16.5. nedjelja
OPŠ 8G Skrad
Vodič: Dejan Čabrajić

Samo za OPŠ

22.5. subota
Pag – Life on Mars
Vodič: Zoran Šujnić / Gabi Gabelica

U pripremi

23.5. nedjelja
OPŠ 8G Klek
Vodič: Aleksandra Ljuba

Samo za OPŠ

29.5. subota
Crnopac
Vodič: Ivana Bara

U pripremi

30.5. nedjelja
OPŠ 8G Premužićeva staza
Vodič: Goran Žorić

Samo za OPŠ

3.6. četvrtak  “Tijelovo”
Kalnik
Vodič: Zoran Šunjić

U pripremi

5.6. subota 
OPŠ 8G ispit, Medvednica
Vodič: Zoran Filipović

Samo za OPŠ

6.6. nedjelja
Bjelolasica
Vodič: Aleksandra Ljuba

U pripremi

12 . – 13.6. subota – nedjelja
OPŠ 8G dodjela diploma, Paklenica
Vodič: Daniel Bara

Samo za OPŠ

19. – 22.6.  subota – utorak
Biokovo
Vodič: Ivana Bara 

U pripremi

26. – 27.6.  subota – nedjelja
Ugljan, Pašman, Zir
Vodič: Krešimir Gracin

U pripremi

4.7. nedjelja
Izvor Kupe
Vodič: Zoran Šunjić

U pripremi

11.7.  nedjelja
Samoborsko gorje
Vodič: Dino Dugandžija

U pripremi

17. –  18.7.
subota – nedjelja
Samarske stijene
Vodič: Zoran Šunjić

U pripremi

25.7. nedjelja
Risnjak
Vodič: Gabi Gabelica

U pripremi