6.1. ponedjeljak
Pohod zagorskim bregovitim putem (Picelj)
Vodič – Mario Zaradić

Plan izleta

12.1. nedjelja
Samobor – Palačnik – Oštrc
Vodič – Aleksandra Ljuba

Plan izleta

19.1. nedjelja
Tupi i Oštri Medviđak
Vodič – Zoran Šunjić

Plan izleta

26.1. nedjelja
Pliješ, Ječmište
(Žumberak)
Vodič – Ivana Bara

Plan izleta

2.2. nedjelja
Stankov vrh
(Bilogora)
Vodič – Zoran Filipović

Plan izleta

9.2. nedjelja
Staza kamenih stupi
(u spomen na vodiča pok. Nikolu Kezelea)
Vodič – Goran Žorić

Plan izleta

15. – 16.2. subota – nedjelja
Snjegović
(Zavižan)
Vodič – Dražen Kovačević

Plan izleta

23.2. nedjelja
Kanjon Vrženice
(Krk)
Vodič – Zoran Šunjić

Plan izleta

1.3. nedjelja
Stubičke toplice – Sljeme – Zagreb
Vodič – Goran Žorić

Plan izleta

7. – 8.3. subota – nedjelja
Mosor
Vodič – Aleksandra Ljuba

Plan izleta

15.3. nedjelja
Ravna gora
Vodič – Zoran Filipović

Plan izleta

21. – 22.3. subota – nedjelja
Brač
Vodič – Dejan Čabrajić

Plan izleta

29.3. nedjelja
OPŠ 7G – Sljeme
Vodič – Mario Zaradić

Plan izleta

4.4. subota
OPŠ 7G – Hrastovička gora
Vodič – Dražen Kovačević

U pripremi

5.4. nedjelja
Pohod na Zarin (Brinje)
Vodič – Dejan Čabrajić

U pripremi

12.4. nedjelja

Uskrs

19.4. nedjelja
OPŠ 7G – Ivanščica
Vodič – Goran Žorić

U pripremi

26.4. nedjelja
OPŠ 7G – Skrad
Vodič – Ivana Bara

U pripremi

1. – 3.5. petak – nedjelja
Biokovo
Vodič – Zoran Šunjić

U pripremi

10.5. nedjelja
OPŠ 7G – Klek
Vodič – Aleksandra Ljuba

U pripremi

16.5. subota
Golica
Vodič – Zoran Filipović

U pripremi

17.5. nedjelja
OPŠ 7G Japetić
Vodič – Zoran Šunjić

U pripremi

23. – 24.5. subota – nedjelja

OPŠ 7G Sjeverni Velebit
Vodič – Ivana Bara

U pripremi

30.5. subota
OPŠ 7G Medvednica (završni ispit)  
Vodič – Zoran Filipović

U pripremi

6.- 7.6. subota – nedjelja
OPŠ 7G Paklenica (Južni Velebit)
Vodič – Daniel Bara

U pripremi

14.6. nedjelja
Bjelolasica
Vodič – Aleksandra Ljuba

U pripremi

20.- 22.6. subota – nedjelja
Čvrsnica
Vodič –

U pripremi

27.- 28.6. subota – nedjelja
Hahlić
Vodič – Dejan Čabrajić

U pripremi

5.7. nedjelja
Zapadna Medvednica
Vodič – Zoran Šunjić

U pripremi

11.- 19.7. subota – nedjelja
Dolomiti
Vodič – Daniel Bara

U pripremi

25.- 26.7.
subota – nedjelja
slobodan vikend

1. – 2.8.
subota – nedjelja
slobodan vikend

8. – 9.8.
subota – nedjelja
slobodan vikend

14. – 16.8. petak – nedjelja
Hochtor i Hochzinödl, Nacionalni park Gesäuse (Austrija)
Vodič – Dražen Kovačević

U pripremi

22. – 23.8. subota- nedjelja
Triglavska jezera
(Slovenija)
Vodič – Zoran Filipović

U pripremi

28. – 30.8. petak – nedjelja
Škrlatica (Slovenija)
Vodič – Daniel Bara

U pripremi

5.9. subota
Samarske stijene (zapadna skupina)
Vodič – Krešimir Gracin

U pripremi

6.9. nedjelja
Pohod Putevima dedeka Kajbumščaka (Strahinjščica)
Vodič – Goran Žorić

U pripremi

12. – 13.9. subota – nedjelja
Velika Duvjakuša i Mali Maglaj
(Dinara)
Vodič – Mario Zaradić

U pripremi

20.9. nedjelja
Kanjon Slapnice
(Žumberak)
Vodič – Krešimir Gracin

U pripremi

26. – 27.9 subota – nedjelja
Vrhovi oko Vršića (Slovenija)
Vodič – Daniel Bara / Zoran Šunjić

U pripremi

4.10. nedjelja
Papuk
Vodič – Zoran Šunjić

U pripremi

10. – 11.10. subota – nedjelja
7 slapova Mirne, Žbevnica
Vodič – Zoran Filipović

U pripremi

18.10. nedjelja
Sisol (Učka)
Vodič – Daniel Bara

U pripremi

25.10. nedjelja
Velika Planina (Slovenija)
Vodič – Krešimir Gracin

U pripremi

1.11.nedjelja

Svi sveti

7. – 8.11. subota – nedjelja
Svilaja, Promina
Vodič – Mario Zaradić

U pripremi

15.11. nedjelja
Zrinska gora
Vodič – Dražen Kovačević

U pripremi

22.11. nedjelja
Bijela kosa (Gorski kotar)
Vodič – Krešimir Gracin

U pripremi

29.11. nedjelja
Lisca (Slovenija)
Vodič – Daniel Bara

U pripremi

6.12. nedjelja
Papuk (zapadni dio)
Vodič – Ivana Bara

U pripremi

12.12. subota
Pohod Fokinom stazom (Psunj)
Vodič – Aleksandra Ljuba

U pripremi

19.12. subota
Noćni pohod na Oštrc
Vodič – Krešimir Gracin

U pripremi

26. – 27.12.
subota – nedjelja
slobodan vikend