6.1 Nedjelja
Samoborsko gorje
Vodič – Krešimir Gracin

Plan izleta

13.1 Nedjelja
Ravna gora
Vodič – Zoran Filipović

Plan izleta

20.1 Nedjelja
Gornja Bistra – Sljeme
Vodič – Damir Vlahović

Plan izleta

27.1 Nedjelja
Duga Resa – Vinica
Vodič – Zoran Filipović

Plan izleta

3.2 Nedjelja
Krk
Vodič – Zoran Filipović

Plan izleta

10.2 Nedjelja
Ivanščica
Vodič – Goran Žorić

Plan izleta

17.2 Nedjelja
Hrastovička gora –
Čavić brdo
Vodič – Dražen Kovačević

Plan izleta

24.2 Nedjelja
Bjelolasica
Vodič – Aleksandra Ljuba

Plan izleta

2 – 3.3 Subota – Nedjelja
Cres – Lošinj
Vodič – Mario Zaradić

Plan izleta

9 – 10.3 Subota – Nedjelja
Južni Velebit – Sveto brdo
Vodič – Krešimir Gracin

Plan izleta

17.3 Nedjelja
Učka
Vodič – Daniel Bara

Plan izleta

24.3 Nedjelja
Papuk
Vodič – Zoran Filipović

Plan izleta

31.3 Nedjelja
Macelj
Vodič – Ivana Bara

Plan izleta

7.4 Nedjelja
Medvednica
Opća planinarska škola 5G
Vodič – Tonči Buličić

Plan izleta

14.4 Nedjelja
Samoborsko gorje – Okić
Opća planinarska škola 5G
Vodič – Tonči Buličić

Plan izleta

21.4 Nedjelja
Uskrs

28.4 Nedjelja
Klek
Opća planinarska škola 5G
Vodič – Daniel Bara

Plan izleta

5.5 Nedjelja
Petričko Selo – p.k. Vodice
Opća planinarska škola 5G

Plan izleta

11.5 Subota
Varaždinski planinarski put 
Opća planinarska škola 5G

Plan izleta

19.5 Nedjelja
Šoićeva kuća – Lipovac
Opća planinarska škola 5G

Plan izleta

25 – 26.5 Subota – Nedjelja
Crni Lug – Risnjak
Opća planinarska škola 5G

Plan izleta

1 – 2.6 Subota – Nedjelja
Ispit
Opća planinarska škola 5G

U pripremi

9.6 Nedjelja
Kalnik
Dodjela diploma
Opća planinarska škola 5G

U pripremi

15 – 16.6
Subota – Nedjelja
Slobodan vikend

18 – 26.6
Utorak – Srijeda
Durmitor
Vodič – Stjepan Kuzminski

Plan izleta

29 – 30. 6
Subota – Nedjelja
Dinara ( Sinjal )
Vodič – Mario Zaradić

U pripremi

7.7 Nedjelja
Vihoraški put
Vodič – Nikola Kezele

U pripremi

13 – 14.7 Subota – Nedjelja
Crnopac
Vodič – Daniel Bara

U pripremi

20 – 21.7 Subota – Nedjelja
Prokoško jezero
Cazin

U pripremi

27 – 28.7
Subota – Nedjelja
Slobodan vikend

3 – 4.8
Subota – Nedjelja
Slobodan vikend

10 – 11.8
Subota – Nedjelja
Slobodan vikend

18.8 Nedjelja
Kanjon Krupe
Vodič – Zoran Filipović

U pripremi

23 – 25.8 Petak – Nedjelja
Triglav
Vodič – Krešimir Gracin

U pripremi

31.8 – 1.9 Subota – Nedjelja
Ferate Čikola i Omiš
Vodič – Ivana i Daniel Bara

U pripremi

7.9 Subota
Pohod – Kamanje
Opća planinarska škola

U pripremi

15.9 Nedjelja
Medvednica
Opća planinarska škola

U pripremi

21 – 22.9 Subota – Nedjelja
Vlašić
Opća planinarska škola

U pripremi

29.9 Nedjelja
Kameni svati
Opća planinarska škola

U pripremi

6.10 Nedjelja
Hahlići
Opća planinarska škola

U pripremi

13.10 Nedjelja
Šoićeva – Oštrc
Opća planinarska škola

U pripremi

19 – 20.10 Subota – Nedjelja
Zavižan – Alan – Zečjak
Opća planinarska škola

U pripremi

26 – 27.10 Subota – Nedjelja
Ispit
Opća planinarska škola

U pripremi

3.11 Nedjelja
Dodjela diploma
Opća planinarska škola

U pripremi

9 – 10.11 Subota – Nedjelja
Srednji Velebit
Vodič – Krešimir Gracin

U pripremi

17.11 Nedjelja
Gola Plešivica
Vodič – Damir Vlahović

U pripremi

24.11 Nedjelja
Sjeverni Velebit
Vodič – Mario Zaradić

U pripremi

30.11 – 1.12 Subota – Nedjelja
Liska, Vukovar, Baranja
Vodič – Zoran Filipović

U pripremi

8.12 Nedjelja
Sveta Gera
Vodič – Ivana Bara

U pripremi

15.12 Nedjelja
Tunel – Čučerje
Vodič – Krešimir Gracin

U pripremi

22.12 Nedjelja
Strahinjščica
Vodič – Daniel Bara

U pripremi

28.12 Nedjelja
???

U pripremi

HPD Runolist – Zagreb

Ribnjak 2, Zagreb

Mob: +385 953745461