9.1. nedjelja
Samoborsko gorje

Rude – Okić
Vodič: Ferdinand Mikulić

Plan izleta

16.1. nedjelja
Moslavačka gora
Vodič: Mišel Prelesnik

Plan izleta

23.1. nedjelja
Banovina
Metla i Babino brdo
Vodič: Dražen Kovačević

Plan izleta

30.1. nedjelja
Istra   
Staza Bellavista
Vodič: Daniel Bara

Plan izleta

5.2. subota
Grižane,  zaleđe Crikvenice 
Staza Kamenih stupi
(u spomen na vodiča pok. Nikolu Kezelea)
Vodič:  Goran Žorić

Plan izleta

12.2. subota
Karlovačko područje 
Vinica i Martinščak
Vodič: Zoran Filipović

U pripremi

20.2. nedjelja
Žumberak 
Tuščak
Vodič: Željko Radovanić

U pripremi

26. – 27.2.  subota – nedjelja
Južni  Velebit
Rujno i Bojinac 
Vodič: Dražen Kovačević

U pripremi

6.3. nedjelja
Gorski kotar
Viševica
Vodič:    Marko Malešević

U pripremi

12. – 13.3. subota – nedjelja
Rab
Vodič: Mišel Prelesnik

U pripremi

20.3. nedjelja
Papuk 
Crni vrh
Vodič: Dantea Krnčević Šarac

U pripremi

26.3.  subota  
OPŠ 10 G Medvednica
Vodič: Zoran Filipović

Samo za OPŠ

26.3. subota
Sjeverni Velebit
Senjsko bilo
Vodič: Krešimir Gracin

U pripremi

3.4. nedjelja
OPŠ 10 G Japetić
Vodič: Gordana Miklec

Samo za OPŠ

2. – 3.4. subota – nedjelja
Dalmacija
Mosor
Vodič: Aleksandra Ljuba

U pripremi

9.4. subota
Lika
Oštri Medviđak i Plitvička jezera
Vodič: Dino Dugandžija

U pripremi

10.4. nedjelja
Slovenija
Kum
Vodič: Dražen Kovačević

U pripremi

10.4. nedjelja
OPŠ 10 G Ivanščica
Vodič: Ivana Bara

Samo za OPŠ

17.4. nedjelja
Uskrs

23. – 24.4. subota
OPŠ 10 G Papuk
Vodič: Zoran Filipović

Samo za OPŠ

23.4. subota
Bregana, Zeleni prsten
Vodič: Silvestar Bajzec

U pripremi

30.4. subota
Gorski kotar Bribir 
Zagradski Vrh
Vodič: Dejan Čabrajić

U pripremi

30.4. subota
OPŠ 10 G Skrad
Vodič: Marko Malešević

Samo za OPŠ

1.5. nedjelja
Međunarodni praznik rada

7.5. subota
Visočica
Vodič: Gordana Miklec

U pripremi

8. 5. nedjelja
OPŠ Klek 10 G
Vodič: Mara Ćavarušić

Samo za OPŠ

15.5. nedjelja
OPŠ 10 G Premužićeva staza
Vodič: Goran Žorić

Samo za OPŠ

14. – 15.5. subota – nedjelja
Gorski kotar 
Hahlić
Vodič: Dražen Kovačević

U pripremi

21.5. subota 
OPŠ 10 G ispit
Medvednica
Vodič: Zoran Filipović

Samo za OPŠ

22.5. nedjelja
Lika 
Poštak (u spomen na Elvisa)
Vodič: Ferdinand Mikulić

U pripremi

28. – 30.5. subota – ponedjeljak
Dinara –  Sinjal
Vodič: Željko Radovanović

U pripremi

4. – 5. 6. subota – nedjelja
OPŠ 10 G Veliko Rujno
Vodič: Daniel Bara

Samo za OPŠ

5.6. nedjelja
Hrvatsko zagorje 
Kalnik
Vodič: Anto Mikulić

U pripremi

11. – 12.6. subota – nedjelja
Srednji Velebit 
Vrhovi oko Kugine kuće
Vodič: Krešimir Gracin

U pripremi

18. -19. 6.  subota – nedjelja
Južni Velebit
Vilenski kukovi
Vodič: Zoran Šunjić

U pripremi

25.6.  subota  
Lička Plješivica
Vodič: Dino Dugandžija

U pripremi

26.6.  nedjelja
Banovina
Cepeliš
Vodič: Ferdinand Mikulić

U pripremi