9.1. nedjelja
Samoborsko gorje

Rude – Okić
Vodič: Ferdinand Mikulić

Plan izleta

16.1. nedjelja
Moslavačka gora
Vodič: Mišel Prelesnik

Plan izleta

23.1. nedjelja
Banovina
Metla i Babino brdo
Vodič: Dražen Kovačević

Plan izleta

30.1. nedjelja
Istra   
Staza Bellavista
Vodič: Daniel Bara

Plan izleta

12.2. subota
Karlovačko područje 
Vinica i Martinščak
Vodič: Zoran Filipović

Plan izleta

20.2. nedjelja
Žumberak 
Tuščak
Vodič: Željko Radovanić

Plan izleta

27.2. nedjelja
Grižane,  zaleđe Crikvenice 
Staza Kamenih stupi
(u spomen na vodiča pok. Nikolu Kezelea)
Vodič:  Goran Žorić

Plan izleta

6.3. nedjelja
Gorski kotar
Viševica
Vodič:    Marko Malešević

Plan izleta

12. – 13.3. subota – nedjelja
Rab
Vodič: Mišel Prelesnik

Plan izleta

20.3. nedjelja
Papuk 
Crni vrh
Vodič: Dantea Krnčević Šarac

Plan izleta

26.3. subota
Sjeverni Velebit
Senjsko bilo
Vodič: Krešimir Gracin

Plan izleta

2. – 3.4. subota – nedjelja
Dalmacija
Mosor
Vodič: Aleksandra Ljuba

Plan izleta

9.4. subota
Lika
Oštri Medviđak i Plitvička jezera
Vodič: Dino Dugandžija

Plan izleta

17.4. nedjelja
Uskrs

23.4. subota
Bregana, Zeleni prsten
Vodič: Silvestar Bajzec

Plan izleta

30.4. subota
Gorski kotar Bribir 
Zagradski Vrh
Vodič: Dejan Čabrajić

Plan izleta

1.5. nedjelja
Međunarodni praznik rada

7.5. subota
Visočica
Vodič: Alojz Zetović

Plan izleta

14.5. subota
Hahlić
Vodič: Dino Duganđija

Plan izleta

22.5. nedjelja
Lika 
Poštak (u spomen na Elvisa)
Vodič: Ferdinand Mikulić

Plan izleta

28. – 30.5. subota – ponedjeljak
Dinara –  Sinjal
Vodič: Željko Radovanović, Ferdinand Mikulić

Plan izleta

5.6. nedjelja
Hrvatsko zagorje 
Kalnik
Vodič: Anto Mikulić

Plan izleta

11. – 12.6. subota – nedjelja
Srednji Velebit 
Vrhovi oko Kugine kuće
Vodič: Krešimir Gracin

U pripremi

18. -19. 6.  subota – nedjelja
Južni Velebit
Vilenski kukovi
Vodič: Zoran Šunjić

U pripremi

25.6.  subota  
Lička Plješivica
Vodič: Dino Dugandžija

U pripremi

26.6.  nedjelja
Banovina
Cepeliš
Vodič: Ferdinand Mikulić

U pripremi

2.7.  subota
Gorski kotar
vrhovi Delnica (Mali Petehovac, Črmažov vrh, I Štimčev vrh)
Vodič: Alojz Zetović

U pripremi

8. –  10.7.
petak – nedjelja
BiH 
Vlašić
Vodič: Anto Mikulić 

U pripremi

16.7. subota
Sljunčica, izvor i Rastoke
Vodič: Zoran Šunjić 

U pripremi

23.7. subota
Izlet iznenađenja
Vodič:  

U pripremi

30.7. subota
Krndija
Vodič:  Mara Čavarušić

U pripremi

1. – 31.8. Godišnji odmori

3.9. subota
Bjelolasica
Vodič: Aleksandra Ljuba 

U pripremi

4.9.   nedjelja
Klek
Vodič: Mara Čavarušić

U pripremi

10.9. nedjelja
Grobničke Alpe
Hahlić – Podkilavac (Rastočine) – Mudna Dol – Hahlić – preko Kolci –  Podlikavac
Vodič: Daniel Bara

U pripremi

9. – 11.9. petak – nedjelja
BiH
Vranica
Vodič: Anto Mikulić

U pripremi

17. – 18.9. subota – nedjelja
Ugljan – Pašman – Zir
Vodič: Krešimir Gracin

U pripremi

24.9. subota
Istra
Zamask Motovun
Vodič: Ivana Bara

U pripremi

24. – 25.9. subota – nedjelja
Bijele stijene (Vihoraški put i Velika Javornica)
Vodič: Dražen Kovačević

U pripremi

1.10. subota
Istra
Sisol
Vodič: Aleksandra Ljuba  

U pripremi

8. – 9.10. subota – nedjelja
Slovenija
Logarska Dolina i okolni vrhovi
Vodič: Daniel Bara

U pripremi

9.10 nedjelja
Istra
Vela Draga i pijana pruga
Vodič: Gabi Gabelica

U pripremi

15. –  16.10. subota – nedjelja
Omiška Dinara i Kamešnica
Vodič: Marko Malešević / Zoran Šunjić 

U pripremi

22.10. subota
Južni Velebit
Mali Princ/Crnopac
Vodič: Ivana Bara 

U pripremi

29.10. subota  
Cesargradska gora
Vodič: Goran Žorić

U pripremi

6.11. nedjelja
Lošinj – Osorčica 
Vodič: Gabi Gabelica 

U pripremi

12.11. subota
Krndija (Ružica grad)
Vodič: Ferdinand Mikulić

U pripremi

18. – 20.11. petak – nedjelja
Brač ili Hvar
Vodič: Daniel Bara

U pripremi

26.11.  subota
Zećak
Vodič: Zoran Filipović 

U pripremi

3.12. subota
Medvednica iz Markuševca
Vodič: Zoran Šunjić 

U pripremi

11.12. nedjelja
Ravna Gora i Trakošćan
Vodič: Gabi Gabelica 

U pripremi

17.12. subota
Istra
Pićan – Slap Sopot – Sv. Šumun (Gračišće) – Gavranovo Krilo – Kostrčani – Pićan 
Vodič: Daniel Bara

U pripremi

17. – 18.12. subota – nedjelja
Zavižan
Vodič: Dražen Kovačević

U pripremi