6.1. ponedjeljak
Pohod zagorskim bregovitim putem (Picelj)
Vodič: Mario Zaradić

Plan izleta

12.1. nedjelja
Samoborsko gorje: Palačnik – Oštrc
Vodič: Aleksandra Ljuba

Plan izleta

19.1. nedjelja
Tupi i Oštri Medviđak
Vodič: Zoran Šunjić

Plan izleta

26.1. nedjelja
Pliješ, Ječmište
(Žumberak)
Vodič: Ivana Bara

Plan izleta

2.2. nedjelja
Stankov vrh
(Bilogora)
Vodič: Zoran Filipović

Plan izleta

9.2. nedjelja
Staza kamenih stupi
(u spomen na vodiča pok. Nikolu Kezelea)
Vodič: Goran Žorić

Plan izleta

15. – 16.2. subota – nedjelja
Snjegović
(Zavižan)
Vodič: Dražen Kovačević

Plan izleta

23.2. nedjelja
Kanjon Vrženice
(Krk)
Vodič: Zoran Šunjić

Plan izleta

1.3. nedjelja
Stubičke toplice – Sljeme – Zagreb
Vodič: Goran Žorić

Plan izleta

7. – 8.3. subota – nedjelja
Mosor
Vodič: Aleksandra Ljuba

Plan izleta

15.3. nedjelja
Ravna gora
Vodič: Zoran Filipović

OTKAZANO

21. – 22.3. subota – nedjelja
Brač
Vodič: Dejan Čabrajić

OTKAZANO

29.3. nedjelja
OPŠ 7G – Sljeme
Vodič: Mario Zaradić

OTKAZANO

4.4. subota
OPŠ 7G – Hrastovička gora
Vodič: Dražen Kovačević

OTKAZANO

5.4. nedjelja
Pohod na Zarin (Brinje)
Vodič: Dejan Čabrajić

OTKAZANO

12.4. nedjelja

Uskrs

19.4. nedjelja
OPŠ 7G – Ivanščica
Vodič: Goran Žorić

OTKAZANO

26.4. nedjelja
OPŠ 7G – Skrad
Vodič: Ivana Bara

OTKAZANO

1. – 3.5. petak – nedjelja
Biokovo
Vodič: Zoran Šunjić

OTKAZANO

10.5. nedjelja
OPŠ 7G – Klek
Vodič: Aleksandra Ljuba

OTKAZANO

16.5. subota
Golica
Vodič: Zoran Filipović

OTKAZANO

17.5. nedjelja
OPŠ 7G Japetić
Vodič: Zoran Šunjić

OTKAZANO

23. – 24.5. subota – nedjelja

OPŠ 7G Sjeverni Velebit
Vodič: Ivana Bara

OTKAZANO

30.5. subota
OPŠ 7G Medvednica (završni ispit)  
Vodič: Zoran Filipović

OTKAZANO

6.- 7.6. subota – nedjelja
Slobodan vikend

14.6. nedjelja
Strahinjčica
Vodič: Goran Žorić

Plan izleta

20.- 22.6. subota – nedjelja
Slobodan vikend

28.6.  nedjelja
Hahlić
Vodič: Dejan Čabrajić

OTKAZANO

4.7. subota
Zapadna Medvednica
Vodič: Zoran Šunjić

Plan izleta

11.- 19.7. subota – nedjelja
Dolomiti
Vodič: Daniel Bara

OTKAZANO

25.- 26.7.
subota – nedjelja
slobodan vikend

1. – 2.8.
subota – nedjelja
slobodan vikend

8. – 9.8.
subota – nedjelja
slobodan vikend

15. – 16.8. petak – nedjelja
Hochtor i Hochzinödl, Nacionalni park Gesäuse (Austrija)
Vodič: Dražen Kovačević

OTKAZANO

23.8. nedjelja
Ivanščica
Vodič: Goran Žorić

Plan izleta

29..8. subota
Snježnik – Guslica)
Vodič: Daniel Bara

Plan izleta

5.9. subota
Samarske stijene (zapadna skupina)
Vodič: Krešimir Gracin

Plan izleta

12. – 13.9. subota – nedjelja
Velika Duvjakuša i Mali Maglaj
(Dinara)
Vodič: Mario Zaradić

Plan izleta

19.9. subota
Hahlić
Vodič:  Dejan Čabrajić

Plan izleta

20.9. nedjelja
OPŠ Medvednica
Vodič:  Zoran Filipović

Samo za OPŠ

26.9. subota  
Papuk
Vodič: Zoran Šunjić 

Plan izleta

26. – 27.09. subota – nedjelja     
OPŠ Papuk
Vodič: Zoran Šunjić 

Samo za OPŠ

3.10. subota
Ravna Gora – Trakošćan
Vodič: Zoran Filipović

Plan izleta

4.10. nedjelja
OPŠ Hrastovička Gora
Vodič: Dražen Kovačević

Samo za OPŠ

11.10. nedjelja
OPŠ Ivanščica
Vodič: Goran Žorić

Samo za OPŠ

17.10. subota
Sisol (Učka)
Vodič: Daniel Bara

Plan izleta

18.10 nedjelja
OPŠ Japetić
Vodič:   Mario Zaradić

Samo za OPŠ

24.10. subota
Kolovratske stijene
Vodič: Krešimir Gracin

Plan izleta

25.10. nedjelja
OPŠ Klek
Vodič: Aleksandra Ljuba

Samo za OPŠ

1.11.
nedjelja

Svi sveti

07.11. subota
Lošinj
Vodič: Mario Zaradić

Plan izleta

08.11. nedjelja
OPŠ Premužićeva staza
Vodič: Goran Žorić

Samo za OPŠ

14.11. subota
OPŠ Medvednica ispit
Vodič: Dražen Kovačević

Samo za OPŠ

15.11. nedjelja
Zrinska gora
Vodič: Dražen Kovačević

Plan izleta

21. – 22.11. subota -nedjelja
OPŠ Paklenica
Vodiči: Zoran Šunjić / Daniel Bara

OTKAZAN

29.11. nedjelja

Samoborsko gorje i Žumberak
Vodič: Gabi Gabelica

Plan izleta

6.12. nedjelja
Papuk (zapadni dio)
Vodič: Mario Zaradić

Plan izleta

13.12. nedjelja
Medvednica – istočni dio
Vodič: Aleksandra Ljuba

Plan izleta

19.12. subota
Medvednica – središnji dio
Vodič: Krešimir Gracin

Plan izleta

26. – 27.12.
subota – nedjelja
slobodan vikend